MIĘDZYSZKOLNA ZABAWA EKOLOGICZNA DLA UCZNIÓW NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

1. 10. 2007 roku już po raz drugi nasz szkoła zorganizowała międzyszkolną zabawę ekologiczną dla dzieci z młodszych klas szkół podstawowych pod hasłem:
Leśne Spotkania z Przyrodą – Skrzatów Wielką Przygodą

Impreza odbyła się na terenie Parku Leśnego Bemowo w godz. 9. 45 – 12.00, a wzięły w niej udział 6 – osobowe drużyny z prawie wszystkich bemowskich szkół podstawowych.

Podczas imprezy dzieciom towarzyszyli: leśnicy z Lasów Miejskich Warszawy oraz Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej przygotowując wiele fantastycznych atrakcji dla uczestników.

Całość miała charakter zabawy, nie przydzielano miejsc, a wszystkie drużyny wyróżniono dyplomami oraz nagrodami książkowymi. Upominkami obdarzyło także uczestników Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej.

Na zakończenie zabawy odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

To wspaniałe przedsięwzięcie stało się doskonałą okazją do integracji bemowskich placówek, a przede wszystkim rozbudzania zainteresowań najmłodszych uczniów przyrodą.